Virus práce

29. dubna 2007 v 19:36 | Martík |  Smích jo
Pozor na virus PRÁCE
Toto varovaní je velmi nalehavé.
Chraňte se před virem, který se šíří pod nazvem PRÁCE. Pokud obdržíte nějaký druh PRÁCE elektronickou poštou, z internetu a nebo například od kolegy, v žádném případě zásilku NEOTEVÍREJTE.
Virus se vyskytuje a šíří jiz delši dobu. Všichni, kdo se dostali do styku s PRACÍ nebo se na ni třeba jenom podívali, přišli o svůj společenský život a jejich mozek přestal normálně fungovat.
Přijdete-li do styku s PRACÍ prostřednictvím elektronické pošty případně jiným způsobem, mužete se viru zbavit, jestliže ihned pošlete svému nadřízenému zprávu s následujícím textem v zahlavi: "Už mám dost těch kravin... jdu do hospody." PRÁCE vám okamžitě automaticky vypadne z hlavy.
Dostanete-li PRÁCI na papíře, jednoduše dokument uchopte a vhod'te do koše.
Oblékněte se, odeberte se se dvěma přáteli do nejbližšího baru a tam si dejte pivo nebo velký panák. Opakujete-li tento postup 14x, zjistite, ze PRÁCE už na vás nemá nejmenší vliv a že nejlepší kreslený film všech dob je Krteček.
Pošlete tuto zprávu všem přátelům, které máte v adresaři elektronické pošty. Jestliže NEMÁTE v adresaři žádné přátele, virus PRÁCE již s největši pravděpodobností destruktivně zasáhl vaš život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.